AKILLI EV SİSTEMLERİ...

   | TaHoma ev otomasyonu  

 

 100 den fazla cihazı akıllı telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız ile kontrol edebilirsiniz.

 100 den fazla cihazı evinizde değilken bile akıllı telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız üzerinden kontrol edebilirsiniz.

  Dedektör ve sensörler sayesinde eviniz daha güvenli ve konforlu.

     Mükemmel Konfor

Pazar sabahları mutlu uyanın, akşamları ışığınız istediğiniz kadar yansın, garaj ve bahçe kapılarınız evden çıktığınızda otomatik olarak kapansın....TaHoma® ile konforun keyfini çıkarın

  Evinizdeki konforu keşfedin

Kendi Konforunuzu Arttırın

TaHoma® evinizde daha konforlu, güvenli ve ekonomik bir düzen sağlar. Motorize panjurlar, tenteler, ışıklandırmalar, ısıtma sistemleri, bahçe ya da garaj kapıları dahil tüm ekipmanlarınızı birbiriyle bağlantılı hale getirip istediğiniz zaman, evinizden ya da dışarıdan kontrol edin.
Akıllı ev, hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı. Bu sade, yaşam tarzınıza uygun, kullanımı kolay cihazdan faydalanarak günlük kısıtlamalardan kurtulun.

     Sürekli güvenlik

TaHoma ile evinizdeki kamera ve dedektörler yardımı ile alarm durumunda evinizde olmasanız bile anında bildirim alabilirsiniz.

 Güvenliğinizi en üst düzeyde kontrol edin

     Enerji tasarrufu

Isıtma sisteminizi ve panjurlarınızı birlikte çalıştırarak enerji tasarrufu sağlayın. Güneş sensörleri yardımı ile panjurlarınızı güneş ışığı seviyesine göre otomatik olarak kontrol edebilirsiniz.

   Ev otomasyonu ile tasarruf sağlayın.